PAGRINDINIAI SAUGOS TEISĖS AKTAI

   Pateikiami pagrindiniai saugos teisės aktai (nuorodos), kurie apima darbų ir gaisrinę saugą, jų teisinius nutarimus, kurių daugeliu atveju pakanka. Nuorodos yra pateikiamos eilės tvarka pagal dažniausią taikymą įmonėse. Paspaudę ant jus dominančios nuorodos būsite perkelti į valstybės teisės aktų registro aktualų įstatymą. Skaitydami įsitikinkite, kad perskaitysite skaitomo teisės akto pakeitimus, kurie yra pateikiami dešinėje pusėje. Nuorodas į visus susijusius teisės aktus galite rasti valstybinės darbo inspekcijos puslapyje. Nedirbant darbų saugos ar gaisrinės saugos sričių darbo vadovams patiems ieškant informacijos yra nelengva išsiaiškinti rūpimą klausimą. Tai yra todėl, kad teisės aktų sąvadas yra labai ilgas, o teisės aktai dažnu atveju yra susiję vienas su kitu. Visus šiuos saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos klausimus spręsti galite patikėti mums, mes esame saugos srities specialistai. Teises aktų sąvadą galite rasti čia.

Konsultuojame įvairiais iškilusiais klausimais, nes esame savo srities specialistai ir savo darbe susiduriame su įvairiais klausimais.

 

PAGRINDINIAI DARBŲ IR GAISRINĖS SAUGOS TEISĖS AKTAI

Darbų saugų saugos sritis

   Teisės aktai nusako saugos instrukcijų, mokymų, įvairių tvarkų ir kt. svarbą ir būtinumą saugiam darbui įmonėje užtikrinti. Visos įmonės vadovaujantis saugos teisės aktais privalo laikytis tam tikrų įstatymais nusakytų reikalavimų. Būtina turėti patvirtintas saugos instrukcijas ir kitą dokumentaciją įmonėje, įstatymai pateikiami žemiau:

 1. Darbo kodeksas;
 2. Saugos ir sveikatos įstatymas;
 3. Mokymo ir žinių darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais tikrinimo bendrieji nuostatai;
 4. Nelaimingų atsitikimų darbe tyrimo ir apskaitos nuostatai;
 5. Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų pavyzdiniai nuostatai;
 6. Saugos ir sveikatos instrukcijų rengimo instruktavimo tvarka.

Gaisrinės saugos sritis

   Teisės aktais nustatomi reikalavimai įmonėms turėti gaisrinės saugos instrukcijas, privalomuosius gaisrinės saugos mokymus darbuotojams ir vadovams. Taip pat darbo vietų atitikimą gaisrinės saugos teisės aktų reikalavimams.

 1. Bendrosios priešgaisrinės saugos taisyklės;
 2. Priešgaisrinės saugos įstatymas.

Kiti susiję teisės aktai

   Kiti teisės aktai, kurie gali praversti įmonės administracijai. Pagrinde naudojami tiriant nelaimingus atsitikimus ir koduojant saugos aktus.

 1. Profesijų klasifikatorius;
 2. Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorius.Saugos teisės aktai
0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.