DARBŲ IR GAISRINĖS SAUGOS NUOLATINĖS PASLAUGOS

   Pamirškite visus rūpesčius, susijusius su darbo sauga, gaisrine sauga, užsisakius įmonių priežiūros paslaugą užtikrinsime jūsų įmonės reikalavimų atitikimo kontrolę.

Mūsų teikiamos paslaugos – darbo sauga ir sveikata

 1. Nuolat kontroliuojame ir pranešame jums apie naujausius saugos įmonėje teisės aktų pakeitimus. Darbo sauga ir gaisrinė sauga įmonėje yra nuolat Darbo sauga ir paslaugosužtikrinama. Visa informacija pateikiama supaprastintai, suprantamai visiems.
 2. Pasikeitus teisės aktams laiku atnaujinsime darbų ir gaisrinės saugos dokumentacijas. Atliekame jūsų turimos saugos dokumentacijos korekcijas, atnaujinimus.
 3. Informuosime jus kada reikės periodiškai instruktuoti darbuotojus, įspėsime apie artėjančią sveikatos patikrą, saugos mokymus bei atestavimus. Esant poreikiui instruktuosime ir mokysime darbuotojus, atsakingus asmenis.
 4. Konsultuosime ir padėsime išspręsti klausimus, susijusius su darbo teise ir gaisrine sauga. Mūsų saugos specialistai turi didelę patirtį dirbant su valstybinėmis institucijomis ir jų rengiamais tyrimais, teismais ir kt.
 5. Padėsime pasiruošti artėjančiam Valstybinės darbo inspekcijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento tikrinimams. Pateiksime aktualius ir svarbiausius inspektorių tikrinimo klausimus ar prieš įvykstant saugos inspektorių patikras. Užtikrinsime jūsų įmonės maksimalų saugos reikalavimų atitikimą.
 6. Konsultuosime, kaip pašalinti Valstybinės darbo ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento inspektorių surašytus reikalavimus. Padėsime pasiruošti bei paruošime jūsų įmonę artėjantiems inspektorių patikrinimams.

Papildomai teikiamos darbo saugos paslaugos

 1. Konsultuosime apie nelaimingus atsitikimus darbe, pakeliui į darbą. Esant poreikiui (įvykis nelaimingam atsitikimui) nelaimingų atsitikimų tyrimus atliksime mes.
 2. Padėsime kitais aktualiais dokumentacijos, darbų, gaisrinės saugos klausimais. Laiku pateiksime, rengsime ir naujinsime jūsų saugos dokumentus.
 3. Nemokamai atnaujinsime dokumentus pasikeitus įmonės darbuotojų pareigoms, atsiradus naujoms pareigoms. Saugos dokumentai dažniausiai yra ruošiami  pareigoms (darbo vietoms), atliekamiems darbams ar dirbant tam tikra įranga.
 4. Padėsime jums patiems įsivertinti darbo vietų PROFESINĘ RIZIKĄ įmonėje, išvengiant tūkstantinių išlaidų atliekant kiekybinius rizikos vertinimus. Daugelyje įmonių, atliekančių profesinės rizikos vertinimus, atliekami visai nereikalingi vertinimai (sukeliama kaina). Mūsų saugos specialistai yra orientuoti į paslaugų teikimo greitį ir kainos bei kokybės santykį.
 5. Užpildysime jūsų klausimyną apie saugos ir sveikatos būklę įmonėje jeigu to dar neatlikote. Saugos deklaracija daugeliu atveju yra rekomenduotina.

Visus priklausančius įmonių priežiūros privalumus sužinosite užpildę užklausą puslapio apačioje arba užsakymų puslapyje.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.