Pastolių montuotojo darbų mokymai

Pastolių montuotojo darbų mokymaiPastolių montuotojo darbų mokymai yra reikalingi norint įgyti pažymėjimą, kuris išduodamas asmenims, baigusiems neformalią mokymo programą „Pastolių montuotojo“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Pastolių montuotojo darbams yra priskiriami darbai, atliekant darbus statybos objekte. Darbuotojo apmokymui atsiranda poreikis, jeigu darbuotojas, nori pradėti dirbti su pastolių montavimu statybose. Esminis darbas, kurį atliekant yra reikalingi šie pastolių montuotojo darbų mokymai, tai bendrosios veiklos statybos objekte.

Pagrindiniai dirbančio pastolių montuotojo darbus darbuotojo mokymo programos (kai išduodamas pažymėjimas) aspektai

Pastolių montuotojo darbų mokymai yra reikalingi, nes šis darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, kad nekiltų pavojus darbuotojų sveikatai. Pastolių montuotojas privalo laikytis reikalavimų. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija. Sudarytos mokymų programos, padės sužinoti visą informaciją apie pastolių montuotojo darbų vykdymą darbo zonoje, saugą ir sveikatą darbo zonoje ir kt. 

 1. Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas;
 2. Surenkamų pastolių sistemos montavimas;
 3. Montuojamų pastolių elementų, gaminių, įrangos sandėliavimas;
 4. Pastolių montuotojo darbo vietos paruošimas ir sutvarkymas;
 5. Darbo brėžinių skaitymas;
 6. Darbuotojų sauga ir sveikata.

Informacija – pastolių montuotojo darbų mokymai

Mūsų darbų saugos paslaugas galite užsisakyti paspaudę ant šios nuorodos ar susisiekę su mumis viršuje nurodytais kontaktais. Pastolių montuotojo mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, dirbantiems statybų darbų zonoje, darbininkams atliekantiems darbus su pastoliu montavimu. Pastolių montuotojo pažymėjimas ir mokymai yra reikalingi darbuotojams, kurie dirba ar gali dirbti statybos darbų zonoje, esant pavojui susižeisti ir patirti traumą. Darbininkas, dirbantis pastolių montuotojo darbus turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

Norėdami įsigyti pastolių montuotojo pažymėjimą spauskite čia. Pažymėjimas bus išduodamas po sėkmingo egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.