Darbuotojo, dirbančio potencialiai pavojingais įrenginiais, mokymai

Darbuotojo, dirbančio potencialiai pavojingais įrenginiais, mokymaiDarbuotojo, dirbančio potencialiai pavojingais įrenginiais, pažymėjimas išduodamas asmenims, baigusiems neformalią saugos mokymo programą: „potencialiai pavojingų įrenginių montavimo darbai, potencialiai pavojingų įrenginių naudojimas“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Darbuotojo, dirbančio potencialiai pavojingais įrenginiais yra priskiriami darbai, atliekant nuo žemės valdomų tiltinio tipo kranų darbus, potencialiai pavojingų įrenginių montavimo darbus ir kt, dirbant tokius darbus atsiranda poreikis darbuotojo apmokymui. Pagrindinis pavojingas darbas, kurį dirbant reikalingi šie darbuotojo, dirbančio potencialiai pavojingais įrenginiais, mokymai yra darbas, atliekant nuo žemės valdonų tiltinio tipo kranų darbus.

Pagrindiniai darbuotojo, dirbančio potencialiai pavojingais įrenginiais, mokymo programos (kai išduodamas pažymėjimas) aspektai

Darbuotojo, dirbančio potencialiai pavojingais įrenginiais, darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, kad nekiltų grėsmės darbuotojų saugai ir sveikatai. Pagrindiniai reikalavimai darbuotojui, dirbančiam potencialiai pavojingais įrenginiais, yra nurodyti „DĖL DARBUOTOJŲ, DIRBANČIŲ POTENCIALIAI SPROGIOJE APLINKOJE, SAUGOS NUOSTATŲ PATVIRTINIMO” įsakyme. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija. Visų nurodymų būtina laikytis, remiantis šiuo įsakymų yra sudaryti planai darbuotojo, dirbančio potencialiai pavojingais įrenginiais, mokymams atlikti, kurie padės sužinoti visą reikiamą informaciją apie darbuotojo, dirbančio potencialiai pavojingais įrenginiais, darbų vykdymą darbo zonoje, saugą ir sveikatą darbo zonoje ir kt.

 1. Kėlimo įrenginiai. Saugus keliamųjų kranų naudojimas;
 2. Krovinių kėlimo įranga (krovinių rūšys, galimi krovinių kabinimo būdai ir kt.);
 3. Saugus darbų atlikimas kėlimo įrenginiais;
 4. Kėlimo operacijos (pavojinga krano veikimo zona, jos aptvėrimas ir kt.).

Informacija – darbuotojo, dirbančio potencialiai pavojingais įrenginiais, mokymai

Mūsų darbų saugos paslaugas galite užsisakyti paspaudę ant šios nuorodos arba susisiekę su mumis viršuje nurodytais kontaktais. Darbuotojo, dirbančio pavojingais įrenginiais, mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, dirbantiems nuo žemės valdomų tiltinio kranų darbus, atliekantiems potencialiai pavojingų įrenginių montavimo darbus ir kt. Darbuotojo, dirbančio pavojingais įrenginiais, pažymėjimas ir mokymai yra reikalingi darbuotojams, kurie dirba ar gali dirbti su pavojingais įrenginiais, esant pavojui susižeisti ir patirti traumą. Darbininkas, dirbantis su potencialiai pavojingais įrenginiais turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

Norėdami įsigyti darbuotojo, dirbančio potencialiai pavojingais įrenginiais, pažymėjimą spauskite čia. Pažymėjimas išduodamas po egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Nuolaidos kodai
   qpe6dmaz Gauti 20% nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.