Darbuotojo, vykdančio grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose ir pylimuose, mokymai

vykdančio darbus iškasose ir pylimuoseDarbuotojo, vykdančio darbus iškasose ir pylimuose, pažymėjimas išduodamas asmenims, baigusiems neformalią mokymo programą „Darbininko, dirbančio, kur atliekama grunto kasyba ir tvirtinimas, kiti darbai prie aukštesnių kaip 1,5 metro šlaitų ir gilesnėse kaip 1,5 metro iškasose“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Grunto kasimo darbų mokymai reikalingi jei darbuotojas užsiima arba nori pradėti dirbti tokius darbus: grunto kasyba, tvirtinimas, darbai prie aukštesnių kaip 1,5 metro šlaitų ir gilesnėse kaip 1,5 metro iškasose. Atliekant tokius darbus atsiranda darbuotojų poreikis apmokymui.

Pagrindiniai darbuotojo, vykdančio grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus  darbus iškasose ir pylimuose, mokymo programos (kai išduodamas pažymėjimas) aspektai

Grunto kasimo darbų mokymai yra reikalingi, nes šis darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, kad nekiltų grėsmės darbuotojų saugai ir sveikatai. Darbuotojui, vykdančiam darbus iškasose ir pylimuose, yra keliami reikalavimai, kurių būtina laikytis norint saugiai atlikti darbus. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija. Sudaryti planai darbuotojo, vykdančio darbus iškasose ir pylimuose, mokymams atlikti, padės sužinoti visą reikiamą informaciją apie darbuotojo, vykdančio grunto kasimo darbus iškasose ir pylimuose, darbų vykdymą darbo zonoje, saugą ir sveikatą darbo zonoje ir kt.

 1. Pagrindiniai apsaugos būdai, priemonės ir teisiniai reikalavimai (Saugaus darbo atlikimo tvarka ir reikalavimai naudojant apsaugos priemones. Teisinis reikalavimų pagrindas);
 2. Darbo pavojingumas (Dirbant kasimo darbus pavojingos nuošliaužos. Iškasų kraštų tvirtinimo darbai);
 3. Saugaus darbų atlikimas kėlimo ir kasimo įrenginiais (Signalizavimo tvarka, krovinių ženklinimas, kabinimo būdai ir kt.)
 4. Darbuotojų sauga ir sveikata (Įstatymai, darbo kodeksas, profesinė rizika, nelaimingi atsitikimai, gaisrinė sauga, mokymas veikti ekstremaliosiomis sąlygomis: gaisro, traumavimo, avarijos ir kt.

Informacija – darbuotojo, vykdančio grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose ir pylimuose, mokymai

Mūsų darbų saugos paslaugas galite užsisakyti paspaudę šią nuorodą ar susisiekę su  mumis apačioje nurodytais kontaktais. Darbuotojo, vykdančio darbus iškasose ir pylimuose, mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, dirbantiems prie aukštesnių kaip 1,5 metro šlaitų ir gilesnėse kaip 1,5 metro iškasose, darbininkams, atliekantiems darbus su grunto kasimu ir tvirtinimais. Darbuotojo, vykdančio darbus iškasose ir pylimuose, pažymėjimas ir grunto kasimo darbų mokymai reikalingi darbuotojams, kurie dirba, ar gali dirbti tokius darbus, esant pavojui nukristi, įkristi ir patirti traumą. Darbininkas, vykdantis grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose ir pylimuose, turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

Norėdami įsigyti darbuotojo, vykdančio darbus iškasose ir pylimuose, pažymėjimą spauskite čia. Pažymėjimas bus išduodamas po sėkmingo egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.