SAUGOS IR SVEIKATOS MOKYMO IR ATESTAVIMO PAŽEIDIMAI IR TRŪKUMAI

Visos įmonės privalo atitikti Lietuvos Respublikos teisės aktų nurodytus reikalavimus. Visus nurodytus reikalavimus įmonėms tikrina Valstybinė darbo inspekcija (VDI) ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos (PAGD), jie atlieka patikrinimus, nustato trūkumus, pažeidimus ir kt.

Pagrindiniai teisės aktai, reglamentuojantys darbo vietų profesinės rizikos vertinimo pažeidimus ir trūkumus įmonėms:

DĖL DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS KLAUSIMAIS ATESTAVIMO ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS ĮSTATYMAS

Saugos ir sveikatos mokymo ir atestavimo pažeidimai ir trūkumai ir jų sprendimo būdai nurodyti lentelėje pagal pagrindinius įstatymus. Mes jums galime padėti su saugos ir sveikatos mokymo ir atestavimo pažeidimais ir trūkumais, nes mes pravedame įvairius mokymus ir išduodame pažymėjimus.

Eil.nr.

Pažeidimas

Sprendimas

1.

Darbdaviui atstovaujančio asmens žinios darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais privalomai nepatikrintos Valstybinėje darbo inspekcijoje Mokymo ir žinių darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais tikrinimo bendruosiuose nuostatuose nustatyta tvarka prieš darbdaviui atstovaujančiam asmeniui pradedant eksploatuoti įmonę ar teikti paslaugas. Tuo pažeista: Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo 26 straipsnio 1 dalis.

Darbdaviui atstovaujančio asmeniui privaloma pasitikrinti žinias Valstybinėje darbo inspekcijoje Mokymo ir žinių darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais.

Šį pažymėjimą galite įsigyti ČIA.

2.

Apmokyti darbuotojus saugiai atlikti krovinių tvarkymą rankomis. Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas

25 str.

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS REIKALAVIMAI TVARKANT KROVINIUS RANKOMIS

14 p.

Privaloma apmokyti darbuotojus saugiai atlikti krovinių tvarkymą rankomis.

Tai taip pat yra įmonės saugos dokumentacijos viena iš sudedamųjų dalių.

3.

Darbdaviui atstovaujančio asmens – įmonės vadovo žinios darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais nepatikrintos teisės aktų nustatyta tvarka nuo 2011 metų.

Pažeisti: Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo 26 straipsnio 1 dalies reikalavimai.

Darbdaviui atstovaujantis asmuo – įmonės vadovas privalo bent kas 5 metus pasitikrinti darbų saugos žinias.

Pažymėjimo pratęsimą galite įsigyti ČIA.

4.

Inspektavimo metu nustatyta, kad darbdaviui atstovaujantis asmuo /jo įgaliotas  asmuo neorganizavo darbuotojų mokymų/ instruktavimo, kaip tinkamai asmenines apsaugos priemones dėvėti ir naudoti, nuo kurių rizikos veiksnių jos saugo.

Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo 28 straipsnis, 2 dalis.

Darbuotojų aprūpinimo asmeninėmis apsaugos priemonėmis nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2007 m. lapkričio 26 d. įsakymu Nr. A1-33, p.7. 7.7

Mokymus galima organizuoti įmonės viduje panaudojus mūsų parengtas saugos ir sveikatos dokumentų įmonei pritaikytas tvarkas, pvz. Tai taip pat yra įmonės saugos dokumentacijos viena iš sudedamųjų dalių.

Saugos ir sveikatos mokymus jūsų įmonėje gali pravesti mūsų specialistai. Saugos ir sveikatos pažymėjimus galite įsigyti mūsų parduotuvėje kairėje pusėje.

Jei iškilo klausimų maloniai jus pakonsultuosime telefonu arba el. paštu, kontaktai nurodyti viršuje. Kreipkitės į mūsų įmonę ir mes nustatysime ko būtent reikia jūsų įmonei ir tai parengsime. Visas jums svarbias paslaugas susijusias su gaisrine, civiline ir darbų sauga galite įsigyti mūsų parduotuvėje kairėje pusėje. Neretai šios paslaugos yra apjungiamos ir ruošiamos kartų kaip darbų ir gaisrinės saugos dokumentų paketas.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Nuolaidos kodai
   qpe6dmaz Gauti 20% nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.