STATINIŲ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Statinių techninė priežiūra | Pastatų techninė priežiūra Vilniuje | Statinių techninė priežiūra kaina   Statinių techninė priežiūra yra reikalinga tam, kad būtų užtikrinti Statybos įstatyme bei statybos techniniuose dokumentuose nustatyti statinių esminiai reikalavimai per visą statinio naudojimo trukmę, maksimaliai sumažinti avarijų tikimybę bei grėsmę žmonių gyvybei, sveikatai ar aplinkos saugumui. Mūsų specialistai gali Jums padėti: jie atlieka nuolatinę bei kasmetinę statinių techninę priežiūrą ir ruošia visą reikalingą dokumentaciją tam, kad Jūsų statinio būklė būtų tinkama naudoti. Pastatų techninė priežiūra Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose yra atliekama mūsų specialistų. Statinių techninė priežiūra ir jos kaina priklauso nuo statinio paskirties, jo būklės ir naudojimo trukmės.

Pastatų techninė priežiūra – apžiūrų tipai

   Statiniams yra privaloma techninė priežiūra po statinio statybų baigimo. Statybos įstatyme yra nurodyti tam tikri pastatų techninės priežiūros atlikimo periodiškumai:

 1. Nuolatinė techninė priežiūra – atliekama ne rečiau kaip kartą per mėnesį;
 2. Kasmetinė  techninė priežiūra – atliekama pasibaigus žiemos sezonui;
 3. Neeilinė techninė priežiūra – atliekama po stichinių nelaimių (gaisrų, liūčių, uraganų ir kt.).

   Taip pat galimos ir kitos papildomos statinio techninės apžiūros jei taip pageidauja statinio savininkas ar nustato kiti teisės aktai. Atliekama pastatų techninė priežiūra statinio savininkui padeda žinoti statinio būklę, jo trūkumus, defektus, bei leidžia nustatyti remonto poreikį apžiūrimam statiniui.

Statinio techninė priežiūra – dokumentacija

   Atliekant statinio priežiūra yra būtina turėti ir pildyti tam tikrus dokumentus:

 1. Statinio techninis pasas arba apšildomų pastatų, pastato techninis-energetinis pasas;

 2. Statinio techninės priežiūros žurnalas;

 3. Statinio periodinių ir specialiųjų apžiūrų aktai;

 4. Kiti Vyriausybės įgaliotų institucijų ar statinio naudotojo nustatyti statinio techninės priežiūros dokumentai.

  Šie dokumentai reikalingi tam, kad: būtu patogu stebėti statinio būklę po statinio statybų baigimo, kai nutinka draudiminis įvykis būtina pateikti šiuos dokumentus. Taip pat atsitikus neplanuotam įvykiui, turint minėtą dokumentaciją lengviau rasti įvykio atsiradimo priežastį.

   Mes galime paruošti visą reikalingą dokumentaciją bei atlikti Jūsų statinio techninę priežiūrą. Atliekama pastatų techninė priežiūra Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. Jei kyla klausimų galite kreiptis viršuje nurodytais kontaktais telefonu arba el. paštu. Kitas mūsų paslaugas galite užsisakyti mūsų parduotuvėje

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.