DARBŲ SAUGOS DOKUMENTŲ TVARKYMAS

Darbų saugos dokumentų tvarkymas (priežiūra) tai paslauga, kurią mes  tiekiame įmonėms. Atsižvelgiant į tai, jog 2017-06-15 buvo galutinai patvirtintas naujasis darbo kodeksas, visos įmonės privalėjo atsinaujinti tam tikrus saugos dokumentus.  Kadangi nuo 2017-07-01 buvo nemažas kiekis saugos įstatymų punktų, kurie keitėsi. Dalis įmonėse turimos patvirtintos saugos nustojo galioti nuo 2017-07-01, įsigaliojus naujajam darbo kodeksui, būtini atlikti darbo saugos pakeitimai. Naujojo darbo kodekso pakeitimai įpareigojo įmonių vadovus atnaujinti esamą saugos dokumentaciją. Mes atliekame saugos dokumentacijos atnaujinimus pagal naujausius įstatymus. Įsigaliojus naujajam darbo kodeksui yra pridedama nemažai naujų reikalavimų, tvarkų ir kt. pvz. darbo tarybos rinkimų modulis, darbuotojų atstovų rinkimai, ir kt.

Darbų saugos dokumentų tvarkymą atliekame vadovaujantis naujausiais teisės aktais, darbo saugos pakeitimais

Susisiekite su mūsų įmonės nurodytais kontaktais, mes jums pateiksime pasiūlymą jūsų saugos darbų saugos dokumentų tvarkymo paslaugai, dokumentacijai atnaujinti įsigaliojus naujajam darbo kodeksui ir ne tik. Darbo kodekso pakeitimai taip pat kaip ir kitų saugos teisės aktų keitimai yra nuolatinis procesas. Papildomai konsultuosime jus aktualiais saugos darbe klausimais. Darbo saugos dokumentų tvarkymas - sauga svarbiausiaNaujai įsigaliojusias tvarkas taip pat saugos dokumentacijas, kurios ruošiamos ir naujinamos nustato naujasis darbo kodeksas. Naujasis darbo kodeksas liečia šiuos saugos ir sveikatos dokumentus, kurie yra paveikti. Dokumentaciją reikia paruošti/atsinaujinti visoms įmonėms, turinčioms dirbančių darbuotojų:

 1. Darbo tvarkos taisyklės;
 2. Darbo tarybos rinkimų modulis (įsakymai, tarybos skyrimo tvarka ir kt.) – kai darbuotojų skaičius viršija 19;
 3. Neblaivumo prevencijos modulis (įsakymai, tvarkos);
 4. Mokymo ir atestavimo saugos ir sveikatos klausimais tvarka;
 5. Darbuotojų atstovų tvarkos aprašas (funkcijos, teisės ir kt.);
 6. Informacinių ir komunikacinių technologijų naudojimo bei darbuotojų stebėsenos ir kontrolės darbo vietoje tvarka – dirbantiems su kompiuteriais;
 7. Darbuotojų asmens duomenų saugojimo politika – kai darbuotojų skaičius viršija 49;
 8. Lygių galimybių politika ir jos įgyvendinimo tvarka – kai darbuotojų skaičius viršija 49;
 9. Darbuotojų darbo apmokėjimo tvarka – kai darbuotojų skaičius viršija 19;
 10. Peržiūrėti turimas darbo sutartis, kadangi taip pat buvo esminių pakitimų, dėl kurių dalis darbo sutarčių punktų gali būti netekę galios.

*Darbuotojus yra privaloma pasirašytinai supažindinti su naujai įsigaliojusiomis tvarkomis. Saugos dokumentacijos atnaujinimas atliekamas nesudėtingai:

 1. Mes atsiunčiame jums saugos dokumentų ruošimo anketą, kurią jūs užpildote ir siunčiate mums;
 2. Mes paruošiame jums atnaujintą saugos dokumentaciją, kurią jums perduodame pilnai užpildytą. Dokumentuose bus nurodytos datos, tvirtinantys asmenys ir kt. + pridedame darbuotojų supažindinimo formą;
 3. Prieš dokumentų ruošimą esant poreikiui vykstame pas jus į įmonę atlikti saugos dokumentų auditui.

Mūsų darbų saugos dokumentų tvarkymo paslaugas taip pat galite užsisakyti tiesiogiai mūsų internetinėje paslaugų parduotuvėje ČIA.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.