Darbuotojo, dirbančio potencialiai sprogioje aplinkoje, mokymai

Darbuotojo, dirbančio potencialiai pavojingoje aplinkoje, mokymaiDarbuotojo, dirbančio potencialiai sprogioje aplinkoje, mokymai, po jų išduodamas pažymėjimas asmenims, baigusiems neformalią mokymo programą „Darbuotojo, dirbančio potencialiai sprogioje aplinkoje“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Potencialiai sprogi aplinka – tai aplinka, kurioje dėl susidariusio oro ir degiųjų medžiagų mišinių liepsna gali išplisti visame to mišinio tūryje (dujų slėgio reguliavimo ir matavimo sistemos, terminalai, vožtuvų mazgai ir kt.). Darbuotojo apmokymui atsiranda poreikis, jeigu darbuotojas dirba lengvai užsiliepsnojančioje aplinkoje.

Pagrindiniai dirbančio potencialiai sprogioje aplinkoje darbuotojo mokymo programos (kai išduodamas darbuotojo pažymėjimas) aspektai

Darbuotojo, dirbančio potencialiai sprogioje aplinkoje, darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, kad nekiltų grėsmės darbuotojų saugai ir sveikatai. Pagrindiniai reikalavimai darbuotojui, dirbančiam potencialiai sprogioje aplinkoje, yra nurodyti „DĖL DARBUOTOJŲ, DIRBANČIŲ POTENCIALIAI SPROGIOJE APLINKOJE, SAUGOS NUOSTATŲ PATVIRTINIMO” įsakyme. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija. Visų nurodymų būtina laikytis, remiantis šiuo įsakymų yra sudaryti planai darbuotojo, dirbančio potencialiai sprogioje aplinkoje, mokymams atlikti, kurie padės sužinoti visą reikiamą informaciją apie darbuotojo, dirbančio potencialiai sprogioje aplinkoje, darbų vykdymą potencialiai sprogioje darbo zonoje, saugą ir sveikatą darbo zonoje ir kt.

 1. Pavojingi faktoriai dirbant uždarose ertmėse, patalpose, įrenginiuose;
 2. Ventiliavimas (reikalavimai uždarų patalpų ventiliacijai, naudojamos ir susidarančios sprogios dujos);
 3. Saugus darbų atlikimas potencialiai sprogioje aplinkoje;
 4. Darbuotojų sauga ir sveikata ir reikalavimai dirbant potencialiai sprogioje aplinkoje;
 5. Sprogimo rizikos įvertinimas;
 6. Darbas aplinkoje, kurioje susidaro degios ir sprogios dujos.

Informacija – darbuotojo, dirbančio potencialiai sprogioje aplinkoje, mokymai

Mūsų darbų saugos paslaugas galite užsisakyti paspaudę ant šios nuorodos ar susisiekę su mumis apačioje nurodytais kontaktais. Darbuotojų, dirbančių potencialiai sprogioje aplinkoje, mokymai organizuojami darbuotojams , dirbantiems lengvai užsiliepsnojančioje ir sprogioje aplinkoje. Darbuotojo, dirbančio potencialiai sprogioje aplinkoje, mokymai ir pažymėjimas yra reikalingi darbuotojams, kurie dirba ar gali dirbti sprogioje aplinkoje, esant pavojui gyvybei ar traumai. Darbininkas dirbantis potencialiai sprogioje aplinkoje turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

Norėdami įsigyti darbuotojo, dirbančio potencialiai sprogioje aplinkoje, pažymėjimą spauskite čia. Pažymėjimas išduodamas po egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.