Darbuotojo, dirbančio lopšiuose, mokymai

Darbuotojo, dirbančio kėlimo įrenginių lopšiuose, mokymaiDarbuotojo, dirbančio potencialiai pavojinguose įrengimuose, pažymėjimas išduodamas asmenims, baigusiems neformalią saugos mokymo programą „Darbuotojo dirbančio kėlimo įrenginių lopšiuose“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Darbuotojo, dirbančio potencialiai pavojinguose įrengimuose, priskiriami darbai, atliekant darbus kėlimo įrenginių lopšiuose ir kt, tuomet atsiranda poreikis darbuotojo apmokymui. Pagrindinis pavojingas darbas, kurį dirbant reikalingi šie darbuotojo, dirbančio potencialiai pavojinguose įrenginiuose, mokymai yra darbas dirbant kėlimo įrenginių lopšiuose.

Pagrindiniai darbuotojo, dirbančio kėlimo įrenginių lopšiuose, mokymo programos (kai išduodamas pažymėjimas) aspektai

Darbuotojo, dirbančio kėlimo įrenginių lopšiuose, darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, kad nekiltų grėsmės darbuotojų saugai ir sveikatai. Pagrindiniai reikalavimai darbuotojui, dirbančiam kėlimo įrenginių lopšiuose, yra nurodyti „DĖL KĖLIMO KRANŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO” įsakyme. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija. Visų nurodymų būtina laikytis, remiantis šiuo įsakymų yra sudaryti planai darbuotojo, dirbančio kėlimo įrenginių lopšiuose, mokymams atlikti, kurie padės sužinoti visą reikiamą informaciją apie darbuotojo, dirbančio kėlimo įrenginių lopšiuose, darbų vykdymą krano darbo zonoje, krovinio kabinimą ir perkėlimą, saugą ir sveikatą darbo zonoje ir kt.

 1. Kėlimo įrenginiai. Saugus keliamųjų kranų naudojimas;
 2. Krovinių kėlimo įranga (krovinių rūšys, galimi krovinio kabinimo būdai ir kt.);
 3. Saugus darbų atlikimas kėlimo įrenginiais;
 4. Kėlimo operacijos (pavojinga krano veikimo zona, jos aptvėrimas ir kt.);
 5. Darbas kėlimo įrenginių lopšiuose.

Informacija – darbuotojo, dirbančio kėlimo įrenginių lopšiuose, mokymai

Mūsų darbų saugos paslaugas galite užsisakyti paspaudę šią nuorodą arba susisiekę su mumis apačioje nurodytais kontaktais. Darbuotojų, dirbančių lopšiuose, mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, dirbantiems potencialiai pavojinguose įrenginiuose, kėlimo įrenginių lopšiuose. Darbuotojo, dirbančio kėlimo įrenginių lopšiuose, pažymėjimas ir mokymai yra reikalingi darbuotojams, kurie dirba potencialiai pavojinguose įrenginiuose, esant pavojui gali nukristi ir patirti traumą. Darbininkas, dirbantis kėlimo įrenginių lopšiuose, turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

Norėdami įsigyti Darbuotojo, dirbančio kėlimo įrenginių lopšiuose, pažymėjimą spauskite čia. Pažymėjimas bus išduodamas po egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.