GAISRINĖS SAUGOS MOKYMAI ĮMONĖS DARBUOTOJAMS

   Gaisrinės saugos mokymai atliekami įmonės Gaisrines saugos mokymaidarbuotojams (3 val. trukmės privalomieji darbuotojų gaisrinės saugos mokymai). Šie mokymai yra privalomi visoms įmonės, įstaigoms ar organizacijoms, turinčioms bent 1 darbuotoją, tai reglamentuoja bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių 12 str., 12. Įmonių, įstaigų, organizacijų valstybės tarnautojų ir darbuotojų gaisrinės saugos mokymą ir atestavimą (žinių tikrinimą) ne rečiau kaip kartą per trejus metus privalo organizuoti įmonių organizacijų vadovai Mokymai vykdomi pagal iš anksto paruoštą mokymo priešgaisrinės saugos klausimais programą ir teorinę medžiagą. Darbuotojai atestuojami mūsų paruoštais atestavimo testais raštu.

Pagrindiniai gaisrinės saugos mokymų kursų programos aspektai

 1. LR teisės aktai, reglamentuojantys gaisrinę saugą įmonėje. Bendrosios gaisrinės saugos taisyklės, priešgaisrinės saugos įstatymas ir kt.
 2. Gaisrinė sauga, gaisrų gesinimo medžiagos ir pirminės gesinimo priemonės. Nešiojamieji ir kilnojamieji gesintuvai, gesintuvų tipai.
 3. Galimi pavojai, kylantys tuo atveju, kai darbai vykdomi pažeidžiant gaisrinės sveikatos darbe reikalavimus. Didžioji dalis gaisrų kyla dėl gaisrinės saugos teisės aktų pažeidimų.
 4. Kolektyvinės ir asmeninės apsaugos priemonės. Supažindinama su apsaugos priemonėmis gaisro kilimo atveju.
 5. Pirmoji pagalba, profilaktika. Pirmos pagalbos suteikimas gaisro atvejų t.y. žmonių gesinimas, gaivinimas, pirma pagalba apsinuodijus dūmais.
 6. Gaisrinis inventorius: Gesintuvai, gaisriniai čiaupai, gaisrinės signalizacijos, dūmų detektoriai ir kt.
 7. Gaisrų klasės, pastatų patalpų kategorijos pagal gaisro kilimo rūšį.
 8. Patalpų (patalpų kategorijos), gaisrinio inventoriaus ženklinimas, kitos įrangos ženklinimas (elektros skydinės).

Gaisrinės saugos mokymo kursų atlikimas

   Mokymai gali būti atliekami ir įmonės viduje pagal įmonėje patvirtintą priešgaisrinės saugos neformalaus mokymo programą. Mūsų taip pat rengiami ir savarankiško darbuotojų mokymų gaisrinės saugos klausimais dokumentai – mokymosi gaisrinės neformalius mokymų kursų komplektai. Šiuos gaisrinės saugos komplektus pilnai užpildome pagal jūsų pateiktus duomenis (pilnai pritaikome jūsų įmonei ir darbuotojams). Pasirinkus atlikti gaisrinės saugos mokymus mūsų specialistų, kiekvienam darbuotojui yra išduodamas neformalaus gaisrinės mokymo programos baigimo pažymėjimas. Mokymus išklausę darbuotojai taip pat įtraukiame į neformalaus mokymo protokolą. LR Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo deprtamento inspektoriai dažnai įvardija šių mokymų įrodymą kaip darbuotojų atestavimo pagal minimalią mokymo programą protokolus“.

Visą informaciją apie gaisrinės saugos mokymus ir atestavimus įmonių vadovams galite sužinoti paspaudę šią nuorodą. Visas mūsų paslaugas galite užsisakyti paspaudę šią nuorodą arba susisiekę su mūsų specialistais apačioje nurodytais kontaktais.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.