Bokštinio krano operatoriaus mokymai

Bokštinio krano operatoriaus mokymaiBokštinio krano operatoriaus darbų pažymėjimas išduodamas asmenims, baigusiems neformalią mokymo programą „Bokštinio krano operatoriaus“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Bokštinio krano operatoriaus darbams yra priskiriami darbai, atliekant darbus krano darbo zonoje. Darbuotojo apmokymui atsiranda poreikis, jeigu darbuotojas, nori pradėti dirbti su bokštiniu kranu. Esminis darbas, kurį atliekant yra reikalingi šie bokštinio krano operatoriaus darbų mokymai, tai bokštinio krano valdymas bei darbas bokštinio krano darbo zonoje.

Pagrindiniai bokštinio krano operatoriaus darbų mokymo programos (kai išduodamas pažymėjimas) aspektai

Bokštinio krano operatoriaus darbų mokymai yra reikalingi, nes šis darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis visose įmanomose situacijose, kad nekiltų grėsmės darbuotojų saugai ir sveikatai. Pagrindiniai reikalavimai bokštinio krano operatoriaus darbams yra nurodyti „DĖL KĖLIMO KRANŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO” įsakyme. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija. Remiantis šiuo įsakymu yra sudarytas planas bokštinio krano operatoriaus mokymams atlikti, kurie padės darbus atlikti kiek įmanoma saugiau ir teisingiau. Svarbiausi dalykai bokštinio krano operatoriaus mokymų programoje yra išmokti dirbti krano darbo zonoje, bokštinio krano eksploatavimas, krovinių kabinimas ir perkėlimas, sauga ir sveikata darbo zonoje ir kt.

 1. Darbų organizavimas krano darbo zonoje;
 2. Bokštinio krano eksploatavimas;
 3. Darbo kėlimo kranais reikalavimai;
 4. Pavojingų darbų organizavimo principai;
 5. Saugus krovinių kabinimo ir perkėlimo organizavimas;
 6. Darbuotojų sauga ir sveikata.

Informacija – bokštinio krano operatoriaus mokymai

Mūsų darbų saugos paslaugas galite užsisakyti paspaudę ant šios nuorodos ar susisiekę su mumis viršuje nurodytais kontaktais. Bokštinio krano operatoriaus mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, dirbantiems krovinių krano darbų zonoje, darbininkams valdantiems bokštinį kraną. Bokštinio krano operatoriaus pažymėjimas ir mokymai yra reikalingi darbuotojams, kurie dirba ar gali dirbti krovimo kranų zonoje, esant pavojui susižeisti ir patirti traumą. Darbininkas, dirbantis bokštinio krano operatoriaus darbus turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

Norėdami įsigyti bokštinio krano operatoriaus pažymėjimą spauskite čia. Pažymėjimas bus išduodamas po sėkmingo egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Neretai šios paslaugos būna apjungiamos ir įsigyjamos kartu.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.