Katilų kūriko mokymai

   Katilų kūriko mokymai yra reikalingi norint įgytikatilų, kūrenamų kietu ir skystu kuru, kūriko mokymai pažymėjimą, kuris išduodamas asmenims, baigusiems neformalią mokymo programą „Katilų, kūrenamų kietu ir skystu kuru, kūriko (operatoriaus)“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Katilų kūriko darbams yra priskiriami darbai, atliekant darbus katilinėje. Darbuotojo apmokymui atsiranda poreikis, jeigu darbuotojas, nori pradėti dirbti su katilų kūrenimu kietu ir skystu kuru. Esminis darbas, kurį atliekant yra reikalingi šie katilų, kūrenamu kietu ir skystu kuru, kūriko mokymai, tai teisingai ir saugiai nustatyta tvarka prižiūrėti katilus.

Pagrindiniai dirbančio katilų kūriko darbus darbuotojo mokymo programos (kai išduodamas pažymėjimas) aspektai

   Katilų kūriko darbų pažymėjimas yra reikalingas, nes šis darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, kad nekiltų pavojus darbuotojų sveikatai. Katilų, kūrenamų kietu ir skystu kuru, kūrikas privalo laikytis reikalavimų. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija. Sudarytos mokymų programos, padės sužinoti visą informaciją apie katilų kūriko darbų vykdymą darbo zonoje, saugą ir sveikatą darbo zonoje ir kt. 

 1. Automatizuotų katilų operatoriaus teisės, pareigos ir atsakomybė;
 2. Bendratechninės žinios;
 3. Automatizuotų katilų konstrukcija ir veikimas;
 4. Kontrolės matavimo prietaisai, automatikos bei apsaugos įtaisai;
 5. Katilinės dujų įrenginiai;
 6. Skysto kuro ūkis ir jo eksploatavimas;
 7. Garo ir vandens šildymo katilų eksploatacijos taisyklės;
 8. Darbų saugos reikalavimai.

Informacija – katilų kūriko mokymai

   Mūsų darbų saugos paslaugas galite užsisakyti paspaudę ant šios nuorodos ar susisiekę su mumis viršuje nurodytais kontaktais telefonu arba el. paštu. Katilų kūriko mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, dirbantiems katilinėse, darbininkams atliekantiems darbus su kietu ir skystu kuru. Katilų kūriko pažymėjimas yra reikalingas darbuotojams, kurie dirba ar gali dirbti katilinės darbų zonoje, esant pavojui susižeisti ir patirti traumą. Darbininkas, atliekantis katilų, kūrenamu kietu ir skystu kuru, kūriko darbus turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

   Norėdami įsigyti katilų kūriko pažymėjimą spauskite čia. Pažymėjimas bus išduodamas po sėkmingo egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.