Kėlimo platformų operatoriaus mokymai

kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus mokymaiKėlimo platformų operatoriaus mokymai yra reikalingi norint įgyti pažymėjimą, kuris išduodamas asmenims, baigusiems neformalią mokymo programą „krovinių tvarkymas mechaniniais krautuvais ir keltuvais, išskyrus potencialiai pavojingus įrenginius“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus darbams yra priskiriami darbai, atliekant darbus susijusius su kroviniais mechaniniais krautuvais, keltuvais ir kt. Dirbant su tokiais įrenginiais atsiranda poreikis darbuotojo apmokymui. Pagrindinis darbas, kurį dirbant reikalingi šie kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus mokymai yra krovinių pakrovimas, iškrovimas ir sandėliavimas.

Pagrindiniai dirbančio kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus darbus darbuotojo mokymo programos (kai išduodamas kėlimo platformų operatoriaus pažymėjimas) aspektai

Kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus mokymai yra reikalingi, nes šis darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, kad nekiltų grėsmės darbuotojų saugai ir sveikatai. Kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriui keliami reikalavimai, kurių būtina laikytis. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija. Sudaryti planai kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus mokymams atlikti, padės sužinoti visą reikiamą informaciją apie kėlimo platformų darbų vykdymą darbo zonoje, saugą ir sveikatą darbo zonoje ir kt.

 1. Saugus krovinių pakrovimas, iškrovimas ir sandėliavimas;
 2. Autokrautuvų rūšys ir charakteristikos;
 3. Keltuvų rūšys, charakteristikos, darbas keltuvuose ir kitose mobiliosiose kėlimo platformose;
 4. Saugus technologinių įrengimų eksploatavimas ir technologinių procesų darbo organizavimas;
 5. Pirmosios medicininės pagalbos organizavimas;
 6. Autokrautuvų ir keltuvų techninė priežiūra;
 7. Nelaimingi atsitikimai įmonėje, bei jų prevencija.

Informacija – kėlimo platformų operatoriaus mokymai

Mūsų darbų saugos paslaugas galite užsisakyti paspaudę ant šios nuorodos ar susisiekę su mumis viršuje nurodytais kontaktais. Kėlimo platformų operatoriaus mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, dirbantiems kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus darbus, darbininkams, atliekantiems darbus susijusius su kroviniais, mechaniniais krautuvais ir keltuvais. Į šiuos mokymus yra įtraukta ir statybinio keltuvo operatoriaus ir savaeigio platforminio keltuvo operatoriaus mokymai, todėl šių dviejų mokymų atskirai praeiti nereikės, visus reikalingus dalykus sužinosite per šiuos kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus mokymus. Kėlimo platformų operatoriaus pažymėjimas ir mokymai yra reikalingi darbuotojams, kurie dirba ar gali dirbti su kėlimo platformomis ir jų įranga, esant pavojui susižeisti ir patirti traumą. Darbininkas, dirbantis kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus darbus turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

Norėdami įsigyti kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus pažymėjimą spauskite čia. Pažymėjimas bus išduodamas po sėkmingo egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Nuolaidos kodai
   qpe6dmaz Gauti 20% nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.