Slėginių indų operatoriaus mokymai

slėginių indų operatoriaus mokymaiSlėginių indų operatoriaus pažymėjimas išduodamas asmenims, baigusiems neformalią mokymo programą „Slėginių indų operatoriaus“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Slėginių indų operatoriaus darbams yra priskiriami darbai, atliekant darbus susijusius su slėginių indų gamyba, jų naudojimu ir kt. Dirbant su tokiais įrenginiais atsiranda poreikis darbuotojo apmokymui. Pagrindinis darbas, kurį dirbant reikalingi šie kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus mokymai yra slėginių indų gamyba, konstrukcija bei jų panaudojimas.

Pagrindiniai dirbančio slėginių indų operatoriaus darbus darbuotojo mokymo programos (kai išduodamas slėginių indų operatoriaus pažymėjimas) aspektai

Slėginių indų operatoriaus mokymai yra reikalingi, nes šis darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, kad nekiltų pavojus darbuotojų sveikatai. Slėginių indų operatoriaus teisės, pareigos ir atsakomybės bei pagrindiniai reikalavimai yra nurodyti „DĖL PAPRASTŲJŲ SLĖGINIŲ INDŲ TECHNINIO REGLAMENTO PATVIRTINIMO” įsakyme. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija. Visų nurodymų būtina laikytis, remiantis šiuo įsakymu yra sudarytos ir mokymų programos, kurios padės sužinoti visą informaciją apie slėginių indų operatoriaus darbų vykdymą zonoje, saugą ir sveikatą darbo zonoje ir kt. 

 1. Slėginių indų gamyba, montavimas, registravimas;
 2. Slėginių indų naudojimas ir priežiūra;
 3. Slėginių indų operatoriaus pareigos;
 4. Slėginių indų konstrukcijos;
 5. Darbuotojų sauga ir sveikata.

Informacija – slėginių indų operatoriaus mokymai

Mūsų darbų saugos paslaugas galite užsisakyti paspaudę ant šios nuorodos ar susisiekę su mumis viršuje nurodytais kontaktais. Slėginių indų operatoriaus mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, dirbantiems su slėginių indų operatoriaus darbus, darbininkams, atliekantiems darbus susijusius su slėginių indų gamyba, konstrukcija ir jų panaudojimu. Slėginių indų operatoriaus pažymėjimas ir mokymai yra reikalingi darbuotojams, kurie dirba ar gali dirbti su slėginių indų gamyba, jų konstrukcija ir panaudojimu, esant pavojui susižeisti ir patirti traumą. Darbininkas, dirbantis slėginių indų operatoriaus darbus turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

Norėdami įsigyti slėginių indų operatoriaus pažymėjimą spauskite čia. Pažymėjimas bus išduodamas po sėkmingo egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.