Darbuotojo, dirbančio požeminėse erdvėse, mokymai

Darbuotojo, dirbančio požeminėse erdvėse, mokymaiDarbuotojo, dirbančio požeminėse erdvėse, pažymėjimas išduodamas asmenims, baigusiems neformalią saugos ir sveikatos mokymo programą „darbininko, dirbančio šuliniuose, iškasose, tuneliuose, požeminiuose įrenginiuose bei statiniuose, ankštose erdvėse, uždarose talpyklose“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Darbuotojo, dirbančio požeminėse erdvėse darbams priskiriama: darbai šuliniuose, iškasose, tuneliuose ir kt. Darbuotojo apmokymui atsiranda poreikis, jei darbuotojas dirba požeminėse erdvėse. Visi darbai vykstantys po žeme yra pavojingi, juos dirbant reikalingas darbuotojo, dirbančio požeminėse erdvėse, mokymai.

Pagrindiniai darbuotojo, dirbančio požeminėse erdvėse, mokymo programos (kai išduodamas darbuotojo, dirbančio požeminėse erdvėse, pažymėjimas) aspektai

Darbuotojo, dirbančio požeminėse erdvėse, darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, kad nekiltų grėsmės darbuotojų saugai ir sveikatai.  Tam yra nustatyti reikalavimai, kaip atlikti darbą požemiuose, ir reikalingi mokymai, kad apie šią veiklą viską sužinotumėte. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija. Sudaryti planai darbuotojo, dirbančio požeminėse erdvėse, mokymams atlikti, padės sužinoti visą reikiamą informaciją apie darbuotojo, dirbančio požeminėse erdvėse, darbų vykdymą darbo zonoje, saugą ir sveikatą darbo zonoje, apie visus įmanomus pavojingus faktorius, darbo vietos ventiliavimą ir kt.

 1. Pavojingi faktoriai dirbant uždarose ertmėse;
 2. Ventiliavimas;
 3. Saugus darbų atlikimas šuliniuose, iškasose, tuneliuose, požeminiuose įrenginiuose bei statiniuose, ankštose erdvėse, uždarose talpyklose;
 4. Darbuotojų sauga ir sveikata.

Informacija – darbuotojo, dirbančio požeminėse erdvėse, mokymai

Mūsų darbų saugos paslaugas galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos arba susisiekę su mumis viršuje nurodytais kontaktais. Darbuotojo, dirbančio požeminėse erdvėse, mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, kurie dirba šuliniuose tuneliuose iškasose, uždarose talpyklose ir kt. Darbuotojo, dirbančio požemiuose, pažymėjimas ir mokymai yra reikalingi darbuotojams, kurie dirba arba gali dirbti po žeme, esant pavojui susižeisti ir patirti traumą. Darbuotojas, dirbantis požemiuose turi būti apmokytas  ir atestuotas tokiems darbams.

Norėdami įsigyti darbuotojo, dirbančio požeminėse erdvėse, pažymėjimą paspauskite čia. Pažymėjimas išduodamas po egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.