Degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms operatorius mokymai

degiųjų dujų bei deguonies naudojimo mokymaiDegiųjų dujų bei deguonies naudojimo mokymai yra svarbūs norint gauti pažymėjimą, kuris išduodamas asmenims, baigusiems neformalią mokymo programą „Degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms operatoriaus“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms operatoriaus darbams yra priskiriami darbai, atliekant darbus su degiosiomis dujomis ir deguonies panaudojimu. Darbuotojo apmokymui atsiranda poreikis, jeigu darbuotojas, nori pradėti dirbti su degiųjų dujų ir deguonies panaudojimu. 

Pagrindiniai dirbančio degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms operatoriaus darbus darbuotojo mokymo programos (kai išduodamas pažymėjimas) aspektai

Degiųjų dujų bei deguonies naudojimo mokymai yra reikalingi, nes šis darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, kad nekiltų grėsmės darbuotojų saugai ir sveikatai. Degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms operatoriui keliami reikalavimai, kurių būtina laikytis. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija. Sudaryti planai degiųjų dujų bei deguonies naudojimo mokymams atlikti, padės sužinoti visą reikiamą informaciją apie degiųjų dujų bei deguonies naudojimo darbų vykdymą darbo zonoje, saugą ir sveikatą darbo zonoje ir kt.

 1. Slėginių dujų techninis reglamentas, naftos dujų įrenginių eksploatavimo taisyklės;
 2. Degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms operatoriaus teisės, pareigos ir atsakomybė;
 3. Degiųjų dujų ir deguonies fizinės, cheminės savybės, dujų deginimas, medžiagos naudojamos dujų sistemose;
 4. Degiųjų dujų ir deguonies naudojamos ūkinėms reikmėms  įranga ir jos veikimas;
 5. Degiųjų dujų ir deguonies naudojamos ūkinėms reikmėms įrangos eksploatavimas;
 6. Kontrolės matavimo prietaisai;
 7. Darbuotojų sauga ir sveikata, darbo teisės pradmenys ir aplinkosauga.

Informacija – degiųjų dujų bei deguonies naudojimo mokymai

Mūsų darbų saugos paslaugas galite užsisakyti paspaudę ant šios nuorodos ar susisiekę su mumis viršuje nurodytais kontaktais. Degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms operatoriaus darbų mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, dirbantiems su degiosiomis dujomis bei deguonies panaudojimu. Degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms operatorius, jo atliekamų darbų pažymėjimas ir mokymai yra reikalingi darbuotojams, kurie dirba ar gali dirbti su degiosiomis medžiagomis, esant pavojui susižeisti ir patirti traumą. Darbininkas, dirbantis degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms operatoriaus darbus turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

Norėdami įsigyti degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms operatoriaus darbų pažymėjimą spauskite čia. Pažymėjimas bus išduodamas po sėkmingo egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.