Automobilinio strėlinio krano operatoriaus mokymai

Automobilinio strėlinio krano (hidromanipuliatoriaus) operatoriaus mokymai

Automobilinio strėlinio krano (hidromanipuliatoriaus) operatoriaus darbų pažymėjimas išduodamas asmenims, baigusiems neformalią mokymo programą „Automobilinio strėlinio krano (hidromanipuliatoriaus) operatoriaus“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Hidromanipuliatoriaus operatoriaus darbams yra priskiriami darbai, atliekant darbus strėlinio krano darbo zonoje. Darbuotojo apmokymui atsiranda poreikis, jeigu darbuotojas, nori pradėti dirbti su automobilinio strėliniu kranu (hidromanipuliatoriumi). Esminis darbas, kurį atliekant yra reikalingi šie automobilinio strėlinio krano operatoriaus mokymai, tai hidromanipuliatoriaus valdymas.

Pagrindiniai automobilinio strėlinio krano operatoriaus mokymų programos (kai išduodamas pažymėjimas) aspektai

Automobilinio strėlinio krano (hidromanipuliatoriaus) operatoriaus mokymai yra reikalingi, nes šis darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, kad nekiltų pavojus darbuotojų sveikatai. Automobilinio strėlinio krano operatoriaus teisės, pareigos ir atsakomybės bei pagrindiniai reikalavimai yra nurodyti „DĖL KĖLIMO KRANŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO” įsakyme. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija. Visų nurodymų būtina laikytis, remiantis šiuo įsakymu yra sudarytos ir mokymų programos, kurios padės sužinoti visą informaciją apie automobilinio strėlinio krano (hidromanipuliatoriaus) operatoriaus darbų vykdymą krano darbo zonoje, šio krano eksploatavimą, krovinių kabinimą ir perkėlimą, saugą ir sveikatą darbo zonoje ir kt. 

 1. Darbų organizavimas krano darbo zonoje;
 2. Automobilinio strėlinio krano eksploatavimas;
 3. Krano operatoriaus teisės, pareigos ir atsakomybės;
 4. Pavojingų darbų organizavimo principai;
 5. Organizuoti saugų krovinių kabinimą ir perkėlimą;
 6. Darbuotojų sauga ir sveikata.

Informacija – automobilinio strėlinio krano operatoriaus mokymai

Mūsų darbų saugos paslaugas galite užsisakyti paspaudę ant šios nuorodos ar susisiekę su mumis viršuje nurodytais kontaktais. Automobilinio strėlinio krano operatoriaus mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, dirbantiems krovinių krano darbų zonoje, darbininkams valdantiems automobilinį strėlinį kraną kraną. Hidromanipuliatoriaus operatoriaus darbų pažymėjimas ir mokymai yra reikalingi darbuotojams, kurie dirba ar gali dirbti krovimo kranų zonoje, esant pavojui susižeisti ir patirti traumą. Darbininkas, dirbantis automobilinio strėlinio krano (hidromanipuliatoriaus) operatoriaus darbus turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

Norėdami įsigyti automobilinio strėlinio krano operatoriaus pažymėjimą spauskite čia. Pažymėjimas bus išduodamas po sėkmingo egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.