AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMAS

   Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas (saugos ir sveikatos) išduodamas baigus saugos mokymus ir išlaikius egzaminą. Vykdome neformalius mokymus pagal neformalaus mokymo programą: krovinių kėlimas mechaniniais, iš jų savaeigiais krautuvais, išskyrus potencialiai pavojingus įrenginius. Išduodame saugos autokrautuvo vairuotojo pažymėjimą. Taip pat taikome ir panašią neformalią mokymo programą, kuri apima ne tik autokratuvus bet ir keltuvus ir jų naudojimą. Išlaikę atestaciją ir gavę pažymėjimą įmonės darbuotojai gebės valdyti įvairaus tipo įmonėje naudojamus autokrautuvus ir keltuvus. Visos įmonės, kurios naudoja savaeigius įrenginius (autokrautuvus ir kitą techniką) privalo apmokyti savo darbuotojus kaip saugiai dirbti minėtus darbus.

Įmonėse naudojamų autokrautuvų tipai dažniausiai yra skirstomi į:Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas

 1. Dujiniai;
 2. Elektriniai;
 3. Skystu kuru varomi (benzininiai, dyzeliniai);
 4. Hibridiniai autokrautuvai.

Įmonėse naudojami keltuvai būna:

 1. Hidrauliniai;
 2. Mechaniniai žirkliniai;
 3. Mišrūs.

Mūsų saugos mokymai išduodant autokrautuvo vairuotojo pažymėjimą įmonės darbuotojui apima visus autokrautuvų tipus t.y. dujinius, elektrinius ir skysto kuro.

Autokrautuvų vairuotojus kai kuriais atvejais galima apmokyti ir įmonės viduje. Anksčiau autokrautuvų vidaus mokymo reglamentavimas buvo pagrįstas pavojingų darbų sąrašu, kuris 2020-05-01 neteko galios.

Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas ir pagrindiniai mokymų programos aspektai

Šie saugos autokrautuvo kursai ir jų programa apima šiuos aspektus:

 1. Saugus krovinių pakrovimas, iškrovimas bei sandėliavimas;
 2. Krovinio įpakavimas ir parengimas kėlimui. Krovinio charakteristika: krovinio svoris, forma, paviršius, suėmimo ir paėmimo sąlygos, turinys ir konsistencija. Krovinio svorio centras, jei jos turinys paskirstytas netolygiai centro atžvilgiu ar svorio centro padėtis gali keistis kėlimo metu;
 3. Saugūs tokių krovinių kėlimo būdai;
 4. Autokrautuvų rūšys ir jų charakteristikos;
 5. Eismo organizavimas įmonės teritorijoje, autotransporto priemonių eksploatacija. Krovimo darbai ir produkcijos sandėliavimas;
 6. Autokrautuvo techninė priežiūra: Autokrautuvų gedimų nustatymas, techninės priežiūros reikalavimai;
 7. Nelaimingi atsitikimai įmonėje bei jų prevencija;
 8. Praktinis darbuotojų mokymas, atliekant krovinių kėlimą įmonėje naudojamais savaeigiais įrenginiais.

   Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas išduodamas baigus mokymus ir įmonės teritorijoje yra atliekama praktika. Užsisakykite mūsų paslaugas ir mes išspręsime jūsų saugos klausimus. Autokrautuvo kursai organizuojami įmonės darbuotojams, taip pat asmenims, norintiems vairuoti autokrautuvą. Autokrautuvo vairuotojo kursų metu yra išdėstomi visi reikalavimai bei įmonės viduje atliekami praktiniai mokymai su įmonės naudojamais autokrautuvais. Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas yra reikalingas vairuojant įvairaus tipo autokrautuvus, taip pat įvairius savaeigius įrenginius. Šie įranginiai savo veikimo principu turi būti panašūs į autokrautuvą. Autokrautuvo pažymėjimai paprastai yra neterminuoti (atestuotis iš naujo nėra privaloma), jei įstatymai ar įmonės patvirtinta tvarka nenumato kitaip.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Nuolaidos kodai
   qpe6dmaz Gauti 20% nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.