Hidromanipuliatoriaus operatoriaus darbų mokymaiHidromanipuliatoriaus operatoriaus mokymai

Hidromanipuliatoriaus operatoriaus darbų mokymai yra reikalingi norint gauti pažymėjimą, kuris išduodamas asmenims, baigusiems neformalią mokymo programą „krovimo krano (hidromanipuliatoriaus) operatoriaus“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Hidromanipuliatoriaus operatoriaus darbams yra priskiriami darbai, atliekant darbus krano darbo zonoje. Darbuotojo apmokymui atsiranda poreikis, jeigu darbuotojas, nori pradėti dirbti su krovimo kranu (hidromanipuliatoriumi). Esminis darbas, kurį atliekant yra reikalingi šie hidromanipuliatoriaus operatoriaus mokymai, tai krovimo krano (hidromanipuliatoriaus) valdymas.

Pagrindiniai dirbančio hidromanipuliatoriaus operatoriaus darbus darbuotojo mokymo programos (kai išduodamas pažymėjimas) aspektai

Hidromanipuliatoriaus operatoriaus mokymai yra reikalingi, nes šis darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, kad nekiltų grėsmės darbuotojų saugai ir sveikatai. Hidromanipuliatoriaus operatoriui yra keliami reikalaviai, kurių jis turi laikytis. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija.  Sudaryti planai hidromanipuliatoriaus operatoriaus mokymams atlikti, padės sužinoti visą reikiamą informaciją apie hidromanipuliatoriaus operatoriaus darbų vykdymą darbo zonoje,  saugą ir sveikatą darbo zonoje ir kt.

 1. Saugus krovinių kabinimo ir perkėlimo organizavimas;
 2. Krovimo krano (hidromanipuliatoriaus) valdymas;
 3. Saugus krovimo krano (hidromanipuliatoriaus) pakrovimo, iškrovimo ir montavimo darbų vykdymas;
 4. Darbuotojų sauga ir sveikata.

Informacija – hidromanipuliatoriaus operatoriaus mokymai

Mūsų darbų saugos paslaugas galite užsisakyti paspaudę ant šios nuorodos ar susisiekę su mumis viršuje nurodytais kontaktais. Hidromanipuliatoriaus operatoriaus mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, dirbantiems krovinių krano darbų zonoje, darbininkams valdantiems krovimo kraną. Hidromanipuliatoriaus operatoriaus pažymėjimas ir mokymai yra reikalingi darbuotojams, kurie dirba ar gali dirbti krovimo kranų zonoje, esant pavojui susižeisti ir patirti traumą. Darbininkas, dirbantis hidromanipuliatoriaus operatoriaus darbus turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

Norėdami įsigyti hidromanipuliatoriaus operatoriaus pažymėjimą spauskite čia. Pažymėjimas bus išduodamas po sėkmingo egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.