Nuo žemės valdomo tiltinio krano operatorius mokymai

tiltinio krano operatoriaus mokymaiNuo žemės valdomo tiltinio krano operatorius mokymai yra reikalingi norint įgyti pažymėjimą, kuris išduodamas asmenims, baigusiems neformalią mokymo programą „Nuo žemės valdomų tiltinio tipo kranų operatorius“ ir išlaikius baigiamąjį egzaminą. Nuo žemės valdomo tiltinio krano operatorius darbams yra priskiriami darbai, atliekant darbus krano darbo zonoje. Darbuotojo apmokymui atsiranda poreikis, jeigu darbuotojas, nori pradėti dirbti su nuo žemės valdomu tiltinio tipo kranu. Esminis darbas, kurį atliekant yra reikalingi šie nuo žemės valdomo tiltinio krano operatorius mokymai, tai nuo žemės valdomų tiltinio tipo kranų valdymas.

Pagrindiniai dirbančio nuo žemės valdomo tiltinio krano operatorius darbus darbuotojo mokymo programos (kai išduodamas pažymėjimas) aspektai

Nuo žemės valdomo tiltinio krano operatoriaus mokymai yra reikalingi, nes šis darbas yra pavojingas. Būtina žinoti kaip elgtis kiekvienoje situacijoje, kad nekiltų pavojus darbuotojų sveikatai. Tiltinio krano operatoriaus teisės, pareigos ir atsakomybės bei pagrindiniai reikalavimai yra nurodyti „DĖL KĖLIMO KRANŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO” įsakyme. Reikalavimus kontroliuojanti institucija yra Valstybinė darbo inspekcija. Visų nurodymų būtina laikytis, remiantis šiuo įsakymu yra sudarytos ir mokymų programos, kurios padės sužinoti visą informaciją apie nuo žemės valdomo tiltinio krano operatoriaus darbų vykdymą krano darbo zonoje, šio krano eksploatavimą, krovinių kabinimą ir perkėlimą, saugą ir sveikatą darbo zonoje ir kt. 

 1. Nuo žemės valdomo tiltinio krano valdymas;
 2. Krovinio pakrovimas ir iškrovimas su nuo žemės valdomu tiltiniu kranu;
 3. Saugus krovinių sandėliavimas;
 4. Nuo žemės valdomų tiltinio tipo kranų operatoriaus teisės, pareigos ir atsakomybės;
 5. Rizikos veiksnių įvertinimas;
 6. Darbuotojų sauga ir sveikata.

Informacija – nuo žemės valdomo tiltinio krano operatoriaus mokymai

Mūsų darbų saugos paslaugas galite užsisakyti paspaudę ant šios nuorodos ar susisiekę su mumis viršuje nurodytais kontaktais. Nuo žemės valdomo tiltinio krano operatorius mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, dirbantiems krovinių krano darbų zonoje, darbininkams nuo žemės valdantiems tiltinį kraną. Nuo žemės valdomo tiltinio krano operatorius mokymai ir pažymėjimas yra reikalingi darbuotojams, kurie dirba ar gali dirbti krovimo kranų zonoje, esant pavojui susižeisti ir patirti traumą. Darbininkas, dirbantis nuo žemės valdomo tiltinio krano operatorius darbus turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

Norėdami įsigyti nuo žemės valdomo tiltinio krano operatorius pažymėjimą spauskite čia. Pažymėjimas bus išduodamas po sėkmingo egzamino išlaikymo testo būdu ir įvertinimas bus ne mažesnis kaip 75 %. Kitus pažymėjimus ir mokymus galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.