DARBŲ SAUGOS, GAISRINĖS SAUGOS MOKYMAI IR PAŽYMĖJIMAI

   Mūsų įmonės specialistų vykdomi neformalūs saugos mokymai įmonių vadovams, atsakingiems asmenims, darbuotojams. Kai kuriais atvejais darbuotojus galima apmokyti įmonės viduje neformaliai (neformalioms mokymo programoms). Mokyti galima turint reikiamą skaičių tai galinčių atlikti specialistų. Darbų saugos kursai ir gaisrinės saugos kursai įmonių vadovams ir darbuotojams. Galite užsiregistruoti į saugos kursus šioje svetainėje mūsų el. parduotuvėje – virtualioje aplinkoje.

Įmonių vadovai įsigyti DARBŲ SAUGOS PAŽYMĖJIMĄ GALI PASPAUDĘ ANT ŠIOS NUORODOS.

Įmonių vadovai ir atsakingi asmenys įsigyti GAISRINĖS SAUGOS PAŽYMĖJIMĄ GALI PASPAUDĘ ANT ŠIOS NUORODOS.

DARBŲ SAUGOS PAŽYMĖJIMAS VADOVUI, SAUGOS KURSAI, GAISRINĖS SAUGOS PAŽYMĖJIMAS

   Pilnai atliekame visus darbų saugos mokymus (saugos ir sveikatos), privalomiems saugos pažymėjimams įgyti įmonių vadovams ir atsakingiems asmenims, kaip tai reglamentuoja LR įstatymai. Darbų saugos kursai nuo šiol vykdomi nuotoliniu būdu – virtualioje aplinkoje. Priešgaisrinės saugos kursai ir atestavimas taip pat vykdomi virtualioje aplinkoje. Kursų kaina pateikta aukščiau pateiktose nuorodose.

Turint senus pažymėjimus, baigus saugos mokymus, šių pažymėjimų galiojimo terminas (paskutiniai esminiai pakeitimai nuo 2017 metų):

 1. Darbdavio (įmonės vadovo) saugos pažymėjimas – neterminuotas ir pratęsimo nereikia. Seniai išduoti pažymėjimai taip pat yra galiojantys ir iš naujo  laikyti jų nereikia.
 2. Vykdančio tarnybos funkcijas saugos pažymėjimų grupė – neterminuoti, tačiau jiems reikia pratęsimo. Seni pažymėjimai taip pat yra laikomi galiojančiais tik juos pratęsus.
 3. Saugos specialisto pažymėjimų grupė – neterminuoti, tačiau vadovaujantis saugos specialistų kvalifikacijos reikalavimais specialistai turi kelti kvalifikaciją. Kvalifikacijos tobulinimo trukmė per 5 metus turi būti ne trumpesnė kaip 50 valandų.
 4. Gaisrinės saugos vadovo ar atsakingo asmens pažymėjimas – neterminuotas, tačiau rekomenduojama senesnius kaip 2011 metų pažymėjimus išsilaikyti iš naujo (kadangi dalis priešgaisrinės tarnybos inspektorių įmonių patikrinimo metu jų nepripažįsta).

   Mes pilnai parengiame mokymo programas įmonės vidaus mokymams. Pilnai užpildome visus dokumentus, lieka tik pasirašyti atsakingiems asmenims ir darbuotojams. Taip pat tai galite atlikti ir mūsų mokymo įstaigoje bei atestavus darbuotoją gauti reikiamus saugos pažymėjimus, mokymai apima:

-Gaisrinės saugos vadovo privalomieji 8 val. mokymai

-Krovinių kabinėtojų (stropuotojų) mokymai

-Autokrautuvų (Elektrinių krautuvų ir vežimėlių, savaeigių krautuvų, dujinių ir skystuoju kuru) autokrautuvų vairuotojų mokymai

-Padalinių vadovų mokymai

-Darbininko, dirbančio aukštalipio darbus mokymai

-Gaisrinės saugos privalomieji 3 val. mokymai

-Tarybos narių saugos mokymai

-Komiteto narių saugos mokymai

-Darbuotojų atstovų saugos mokymai

-Įmonių vadovų taip pat asmenų atsakingų už darbų saugą ir priešgaisrinę saugą įmonėse, jų padaliniuose saugos ir sveikatos, bei gaisrinės saugos mokymai

RUOŠIAME NEFORMALIUS SAUGOS MOKYMO KURSŲ DOKUMENTUS ŠIOMS PROGRAMOMS

Saugos mokymai

-Atsakingo už darbų saugą neformalūs mokymai;

-Atsakingo už gaisrinę saugą neformalūs mokymai;

-3 val. trukmės darbuotojų (valstybės tarnautojų) mokymas ir atestavimas priešgaisrinės saugos klausimais

-Stropuotojų (krovinių kabinėtojų).

-krovinių kėlimas mechaniniais, iš jų savaeigiais krautuvais, išskyrus potencialiai pavojingus įrenginius;

-Darbai atliekami aukštyje – aukštalipio darbų neformalūs saugos ir sveikatos mokymai.

Tam tikrų speficinių įmonių veiklų saugos ir sveikatos mokymai ir kursai:

 1. Visus darbuotojus, dirbančius pavojingus darbus, pagal patvirtintą pavojingų darbų sąrašą. Darbuotojų: atliekančių krovinių tvarkymą rankomis, dirbančių triukšme, dirbančių cheminėmis medžiagomis, nemechanizuota pastūma ir kt. Nepaisant to, jog pavojingų darbų sąrašas neteko galios 2020-05-01, rekomenduojame darbuotojams ir toliau atlikti mokymus.
 2. Darbas su pavojingomis cheminėmis medžiagomis ir preparatais;
 3. inkasatorių, apsaugos darbuotojų ar budėtojų, saugančių pastatus, patalpas ar kitus objektus, darbas;
 4. Socialinių paslaugų įstaigų socialinių darbuotojų, socialinių pedagogų, socialinių darbuotojų padėjėjų. Darbuotojų dirbančių su socialinės rizikos šeimomis, socialinės rizikos asmenimis ar asmenimis, turinčiais psichinių sutrikimų, darbas;
 5. Su plėšriaisiais ir kitais pavojingais gyvūnais.
 6. Krovinių kėlimas (tvarkymas) rankomis;
 7. mechaninis medienos, metalų ir kitų medžiagų apdirbimas, kai naudojama nemechanizuota pastūma;
 8. Darbo vietose, kuriose kasdienio veikiančio triukšmo viršutinė ekspozicijos vertė veiksmams pradėti 85 dB(A);
 9. Atliekami aukščiau kaip 5 metrai nuo žemės paviršiaus ar grunto, perdengimo, pastolių ar grindų paviršiaus. Darbuose pagrindinė apsaugos nuo kritimo priemonė yra apraišai (apsaugos nuo kritimo diržai).

Siūlome pasinaudoti mūsų paslaugomis.

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.