DARBŲ SAUGOS DOKUMENTAI – PAKETO KAINA

DARBU SAUGOS DOKUMENTAI, GAISRINĖS SAUGOS DOKUMENTAI – Šiuos dokumentus galite įsigyti susisiekę su mūsų įmone arba mūsų parduotuvėje, paspaudę ant šios nuorodos. Jei nenorite pirkti per mūsų parduotuvę, galite atlikti pasirinktos paslaugos išankstinį apmokėjimą. Čia galite atlikti išankstinį apmokėjimą banko pavedimu už jūsų pasirinktą paslaugą – darbu saugos dokumentai – dokumentu paketas.Prisijunkite prie savo banko sąskaitos ir atlikite apmokėjimą.Pasirinkite banką, kuriame turite sąskaitą, iš kurios atliksite apmokėjimą:Apmokėti galite iš anksto pasirinkto dokumentų paketo sumą pervedant tiesiai į mūsų įmonės sąskaitą.

swed

seb

danske

siauliu bankas

Yra galimybė apmokėti Paypal arba Skrill/Moneybookers sąskaitomis, norėdami jomis atsiskaityti susisiekite su mumis.Atlikite apmokėjimą pagal pasirinkto paketo kainą.Nepamirškite, kad taip pat turite užpildyti dokumentų ruošimo anketą ir sutartį ar sutartis, priklausomai nuo pasirinktos paslaugos (Puslapyje „Užsakyti„).

Įmonės rekvizitai:

MB „Progarantas”LT100011914919Laisvės pr. 60-1107, VilniusĮmonės Kodas: 303574932Banko sąskaita: LT29 7300 0101 4216 7293SwedbankPo apmokėjimo informuokite mus.

 
0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.