Įstatymais nustatyti saugos reikalavimai yra vienodi visiems juridiniams asmenims, nepriklausomai nuo jų rūšies (UAB, MB, inividuali įmonė, įstaiga ir kt.). Pagrindinė saugos reikalavimų dalis įsigalioja įdarbinus darbuotoją (-us) pagal darbo sutartis.

Taip, kuo daugiau užsakote, tuo didesnį nuolaidos kodą jums leidžiama pritaikyti. Paspauskite „pirkti” and visų reikiamų paslaugų, tuomet paspauskite ant krepšelio (esančio dešinės pusės apačioje) ir spauskite „Nuolaidos kodai” – „pritaikyti nuolaidos kodą”.

PASTABA:

Atkreipkite dėmesį, jog vienas nuolaidos kodas gali būti pritaikytas tik jei jums nereikia gaisrinės saugos dokumentų iš bendrojo paketo – nesumaišykite.

SAUGOS IR SVEIKATOS INSTRUKCIJOS

Vadovaujantis LR teisės aktais, reglamentuojančiais saugą ir sveikatą, saugos instrukcijos yra rengiamos:

 1. Tam tikriems darbams pvz. Darbai, atliekami aukštyje; Krovinių tvarkymas rankomis; Administraciniai darbai ir kt.
 2. Tam tikroms pareigoms pvz. Administracijos darbuotojas; Pagalbinis darbuotojas; Statybos darbininkas ir kt.
 3. Dirbant su tam tikra įranga pvz. Dirbant kampinių šlikuokliu; Dirbant su tekinimo staklėmis; Dirbant su pneumatiniais įrankiais ir kt.

Paprastai tariant turite įsivaizduoti kokie darbai pas jus įmonėje bus atliekami ir nustatyti kokios instrukcijos jums būtų tinkamiausios.

PAREIGINĖS INSTRUKCIJOS (PAREIGINIAI NUOSTATAI)

Vadovaujantis LR teisės aktais, reglamentuojančiais pareiginių instrukcijų rengimą, jos yra rengiamos:

 1. tam tikrų pareigybių darbuotojams (tam tikroms pareigybėms)

Paprastai tariant turite nustatyti pilną pareigybių sąrašą pas jus įmonėje pagal tai bus aišku kokios pareiginės instrukcijos jums bus reikalingos.

KONKRETŪS SAUGOS DOKUMENTAI

Grižkite į mūsų pagrindinę parduotuvę:

0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasEITI į paslaugų parduotuvę
   Pritaikyti nuolaidą
   Negalimi nuolaidos kodai
   darbosauga Gauti 20% nuolaidą Nuolaidos kodas užsakant tik darbų saugos dokumentus iš bendro darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų paketo.