DARBO SAUGOS PASLAUGOS VILNIUJE IR VISOJE LIETUVOJE!

        Teikiamos darbo saugos paslaugos visų veiklų įmonėms rengiamos mūsų įmonės. Užsisakantys mūsų paslaugas, kurios apima darbų saugą, priešgaisrinę saugą galite gauti specialius pasiūlymus. Darbo saugos paslaugos yra aktualios visoms įmonėms, turinčioms bent vieną darbuotoją. Galime pasiūlyti žemiau pateiktus mūsų paslaugų pasiūlymus.

Darbų saugos dokumentacijos pasiūlymai

1. Esate vadovas ne vienoje įmonėje, galite rekomenduoti kitas įmones? Kitos jūsų įmonės saugos dokumentacijos ruošimui suteiksime net 20%, o įmonės priežiūros paslaugai – Darbo saugos paslaugos25% nuolaidą. Jeigu jos apimtis ir pareigybių skaičius nėra didesnis.
2. Turite darbų ir gaisrinės saugos dokumentus (instrukcijas, įsakymus, tvarkas ir t.t.), kurie yra ne senesni nei 2004 metų – atnaujinsime jūsų dokumentus suteikdami apie 30% nuolaidą (priklausomai nuo jūsų turimų dokumentų ir jų naujumo) pasirinkus paketą pagal jūsų veiklą prieš tai užpildžius dokumentų atnaujinimo anketą iš esmės reikia atlikti tuos pačius veiksmus kaip ir užsakant dokumentų paketą, tačiau pažymėti anketos apačioje laisvoje vietoje, kada paskutinį kartą jūsų dokumentacija buvo atnaujinta, tuomet mes susisieksime su jumis ir pasiūlysime kainą.
3. Pasiūlymas profesinės rizikos vertinimui: Vertinant daugiau nei 10 darbo vietų visuomet galime pritaikyti 20% nuolaidą darbo vietų rizikos vertinimui. Vertinant daugiau kaip 30 darbo vietų galime pasiūlyti iki 30%  nuolaidas rizikos vertinimams įmonėje.

Darbo saugos paslaugų kaina

Radote įmonę, kuri siūlo jums paruošti dokumentus pigiau negu mes? Kreipkitės visuomet pasiūlysime geriausią kainą rinkoje! Visuomet galite kreiptis į mūsų įmonę, pateikdami savo situaciją, kurią mes įvertinsime ir pateiksime savo geriausią pasiūlymą jums. Pateikite mums užklausą puslapio apačioje esančiais kontaktais. Galite užpildyti trumpą užklausos anketą ir mes su jumis susisieksime. Taip pat mielai padėsime jei susisieksite su mumis telefonu. Dirbame vadovaujantis naujausiais saugos teisės aktų reikalavimais, kontroliuojančių institucijų VDI bei VPGT keliamais reikalavimais. Mūsų saugos specialistai dirba visoje Lietuvoje. Pagrindinės būstinės yra Vilniuje ir Kaune, taip pat dirbame ir Klaipėdoje. Kreipkitės į mūsų saugos specialistus, net jei turite pasiūlymą, visuomet pateiksime geriausią!